”Укрзалізниця” візьметься за реконструкцію Вокзальної площі в Києві

305
"Укрзалізниця" візьметься за реконструкцію Вокзальної площі в Києві - today.ua

“Укрзалізниця” планує в липні 2019 року розпочати реконструкцію Вокзальній площі у Києві. Про це повідомив керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

“Проект КМДА про реконструкцію зараз знаходиться на стадії експертизи. Затягувати з реалізацією не будемо. Плануємо розпочати роботи в липні цього року”, – написав він.

За його словами, на першому етапі планується розширити пішохідний простір Вокзальній площі, зони тротуарів, оптимізувати логістику з громадським транспортом.

Крім того, в проекті – об’єднання Приміського і Центрального залізничних вокзалів в єдиний комплекс, інтеграція його в систему міського громадського транспорту, зокрема, швидкісного трамвая.

Як повідомлялося, Київський центральний вокзал і прилеглі до нього території планувалося облаштувати спільними зусиллями КМДА, Мінінфраструктури, поліції і “Укрзалізниці” до травня 2019 року.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” запускає щоденний нічний експрес із Києва до Маріуполя з 30 березня 2019 року. У складі поїзда передбачаються модернізовані вагони. Поїзд відправлятиметься з Києва о 19:03 і прибуватиме до Маріуполя о 9:47 наступного дня. Назад поїзд відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва о 7:14 наступного дня. Такий поїзд курсуватиме на дві години швидше раніше запущених поїздів – у середньому 15 годин.

загрузка...