“Укрзалізниця“ назвала 6 факторів, які впливають на вартість квитків на потяги

Автор: Міхєєнко Наталія

У прес-службі АТ "Укрзалізниця" повідомили, що вартість проїзду в залізничному транспорті "Укрзалізниці" залежить від відстані, часу року, дня тижня, категорії поїзда, типу вагона і рівня якості послуг.

“Укрзалізниця“ назвала 6 факторів, які впливають на вартість квитків на потяги - today.ua

В "Укрзалізниці" також зазначили, що тарифи на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні диференційовані в залежності від типу вагона, категорії поїзда по швидкості й рівня якості послуг (фірмовий і звичайний потяг).

На думку представників "Укрзалізниці", діючі тарифи орієнтовані на задоволення вимог пасажирів і дозволяють скористатися залізничним транспортом у найбільш зручний для себе час і вибрати поїздку в залежності від власної фінансової можливості.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Згідно зі змінами в правилах компанії, затверджених у лютому 2019 року, визначено, що вагони також можуть визначатись, як вагони підвищеного комфорту, економ-класу або фірмові з рівнем сервісного обслуговування класу "комфорт", "стандарт" і "економ" та інші. Вартість проїзду у зазначених категоріях вагонів буде визначатися згідно діючих тарифів "Укрзалізниці". Ціни також регулюються по днях тижня: зниження у вівторок та середу на 10%, в в п'ятницю і неділю підвищення на 10% і без змін у понеділок, четвер та суботу.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

Нагадаємо, до Великодня, який цього року православні відзначатимуть 28 квітня, «Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди у зв'язку з підвищеним попитом пасажирів.