Як можна відрізнити солодкі мандарини від кислих: три важливі ознаки

Автор: Марченко Любов

Святково прибрана ялинка, шампанське, салат Олів'є і мандарини – незмінні атрибути новорічного свята, що асоціюються саме з ним. А ще – запах мандаринів і хвої, який супроводжує це найбажаніше та найулюбленіше свято року. Нині мандарини можна вибрати на будь-який смак, адже є багато сортів. Та більшість усе ж віддає перевагу солодким мандаринам. До того ж їх більше люблять діти. Спеціалісти розказали, як відрізнити солодкі мандарини від кислих за зовнішніми ознаками.

Як можна відрізнити солодкі мандарини від кислих: три важливі ознаки - today.ua

В першу чергу слід звертати увагу на забарвлення шкірки, форму та вагу плодів.

Колір

Якщо ви хочете придбати до столу солодкі мандарини, то слід обирати плоди яскравого помаранчевого кольору. Плоди, що мають більш бліде забарвлення – жовті, блідо-оранжеві або зеленкуваті, мають кисліший смак.

Як можна відрізнити солодкі мандарини від кислих: три важливі ознаки

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Форма

Форма мандарина також може вказувати на його смак. Солодші мандарини більше наближаються до округлої форми. Тобто, чим кругліший мандарин, тим вища ймовірність, що він буде солодким. А от мандарини, що мають сплюснуту форму, ймовірно, будуть кислими.

Вага

Стиглі мандарини – найсолодші. А ще, вони вбирають у себе найбільше соку. Саме так можна також відрізнити солодкі мандарини. Чим важче один плід відчувається в руці, тим вірогідніше, що він буде солодким.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас, на дотик стиглий мандарин має бути м'яким, але його шкірочка повинна залишатися пружною. Проте, надто м'які плоди не слід обирати, бо вони просто можуть виявитися гнилими.

Нагадаємо, напередодні Нового року супермаркети оновили ціни на цитрусові та інші фрукти. Причому не всі вони стали дорожчими.