Українцям перерахують тарифи на газ: як зміняться суми в платіжках

Українцям перерахують тарифи на газ: як зміняться суми в платіжках - today.ua
Loading...

Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич повідомив, що кінцева ціна на газ для українців буде коливатися близько 5,5-6 грн за кубометр. Вже з жовтня ціна на газ може зрости.

“Із завершенням теплої пори року очікується підвищення попиту на газ і можливе зростання цін на нього – як на європейському ринку, так і в Україні”, – заявили у “Нафтогазі”.

Марунич зазначив, що з наближенням холодної пори року завжди зростає споживання будь-яких енергоресурсів, і якщо новий Кабінет міністрів не зробить ніяких рішень, то кожен місяць перерахунок ціни на газ буде йти в бік збільшення.

“На період опалювального сезону підвищення може скласти 20-25% – до 8,5 грн за куб. Якщо буде переривання транзиту російського газу, криза поставок, ціни можуть підскочити ще більше”, – прогнозує експерт.

До речі, вельми цікаве заяву про подальші цінах на газ і, відповідно, тарифів на житлово-комунальні послуги зробив новий прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Він вважає, що уряд не повинен втручатися адміністративними рішеннями в ціноутворення на енергоносії.

Раніше Today.ua писав, як постачальники комунальних послуг масово обманюють українців, виставляючи їм у платіжках завищені рахунки за газ.

14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...
Перший бив, другий у батьки годився: зірка серіалу “Свати” розповіла про своїх чоловіків
Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі “Свати”, зізналася, хто був її першим чоловіком. За словами актриси, справжні почуття у неї спалахнули в 17 років...