У ніч на 28 жовтня Україна перейде на "зимовий" час.
Багато з вас погодяться, що щорічне переведення годинників на "зимовий" час негативно впливає на здоров'я людей: викликає стрес, негативно впливає на фізичний і психологічний стан людини, погіршується самопочуття, знижується імунітет, порушується сон.
Сезонне переведення годинників регламентується постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509 про порядок обчислення часу на території України.
Відомо, що Верховна Рада України ще з 2011 року намагається внести поправки у законопроект "Про зміну порядку обчислення часу" і прийняти рішення про скасування переходу на "зимовий" час.
Популярні зараз
В українських вузах не скасовуватимуть бюджетну форму навчання
В Україні заборонять небажані дзвінки на мобільні телефони
Є надія, що слідом за Євросоюзом Україна повернеться до цього питання і відмовиться від сезонного переведення годинників.
Як уже повідомляли Today UA, 2019 рік стане останнім, коли в Європейському союзі повністю відмовляться від сезонного переведення годинників.
Можливо, у ніч з 27 на 28 жовтня 2018 року українці востаннє переведуть стрілки на годину назад.
Медики попереджають, що в перехідний період у багатьох погіршується травлення, знижується апетит. Тому рекомендують на пару тижнів поміняти свої харчові звички. Бажано обмежити вживання вина, пива, горілки, виключити консерви, копченості, жирне м'ясо. А тим, хто любить страви із свинини та гусака, можна перейти на дієтичне м'ясо: перепелів, індичку, кролятину або курку.