Українці зможуть заощадити до 40% на тепло та воду: що зміниться у жовтні

У Головному територіальному управлінні юстиції повідомили, що з жовтня 2019 року запроваджуються граничні ціни на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води на майбутній опалювальний період. Українці зможуть заощадити до 40 відсотків - в залежності від регіону. Варто відзначити, що зменшення тарифів не вплине на отримання субсидій.

Українці зможуть заощадити до 40% на тепло та воду: що зміниться у жовтні - today.ua

«Кожен житель області може перевірити на офіційному веб-сайті місцевого органу, що встановлює тариф на послуги теплопостачання та постачання гарячої води, чи проведений перерахунок цих тарифів», — сказав голова столичної юстиції Станіслав Куценко.

Відзначається, що вартість тепла була зафіксована на рівні 1400 гривень за 1 Гкал (за наявності лічильника) або 35,21 гривні за 1 квадратний метр (при відсутності приладу).

У разі ж отримання платіжки на гарячу воду і тепло за завищеною ціною необхідно звернутися на урядову «гарячу лінію» (15-45) або орган місцевого самоврядування, повідомивши про бездіяльність органів місцевого самоврядування щодо перерахунку тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Нагадаємо, глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що в команді Зеленського мають наміру знижувати тарифи на комунальні послуги для населення.

ДЖЕРЕЛОria-m.tv