У 2019 році Україна перейде на літній час в останню неділю березня - в ніч з 30 на 31 число. Стрілки годинника треба буде переводити на годину вперед, таким чином, українці спатимуть у понеділок на годину менше.
Переведення стрілок на літній час може позначитися на самопочутті людей. Це може викликати депресію, дратівливість, стомлюваність і зниження працездатності. Щоб перехід на літній час відбувся як можна безпечніше для організму, бажано уникати фізичних і емоційних навантажень, в ідеалі - влаштувати організму невелике розвантаження. За тиждень до переведення стрілок годинника медики радять лягати спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Більше часу потрібно проводити на свіжому повітрі, мінімум за годину до сну відмовитися від використання гаджетів та не пити каву після обіду.
Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України», українці щорічно переводять годинникові стрілки на літній час - в останню неділю березня (на годину вперед), і на зимовий час- в останню неділю жовтня (на годину назад).
Як відомо, європейці відмовилися від переходу на зимовий час і у майбутньому можуть відмовитися від переходу на літній час.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Раніше повідомлялося, що на початку березня в Україні температура повітря опуститься до 5-7 градусів нижче нуля.