Українських туристів закрили в аеропорту Греції: “В туалетах немає мила, на підлозі лежать мертві таргани...“

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські туристи, які 4 липня прибули з Києва до Афін, були закриті на ніч в ізоляторі, так як їх не попередили про необхідність мати з собою візи. Під час паспортного контролю українцям було відмовлено у в'їзді в країну. Серед затриманих — 15 дорослих та двоє дітей 8 і 9 років. Рейси виконували авіакомпанії Ryanair (вилетів з «Борисполя» до 18:00) і авіакомпанії Wizz Air (вилетів в 18:45 з аеропорту «Київ»).

Українських туристів закрили в аеропорту Греції: “В туалетах немає мила, на підлозі лежать мертві таргани...“ - today.ua

Українців вночі відвезли в поліцейський ізолятор на території аеропорту і помістили до камер. Люди провели всю ніч без води і їжі, та ще до того ж в антисанітарних умовах.

"Нас ніхто не попередив, що потрібна віза, авіакомпанія не попереджала і всіх пустили на борт, тут затримали два рейси – Ryanair і wizzair. Консул сказав, що нічим допомогти не може", – розповіла затримана пасажирка Марія Чайкіна.

Інший пасажир розповів про те, що в аеропорту після перевірки документів його і інших затриманих намагалися змусити підписати згоду на депортацію, але вони відмовилися. Людей не просто посадили до камери, як злочинців, але також забрали в них всі речі, в тому числі ноутбуки, дозволивши залишити телефони, але без зарядних пристроїв.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Українці обурені умовами розміщення. В туалетах ізолятора немає мила і туалетного паперу, а на підлозі лежать мертві таргани.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами пасажирів, сьогодні вранці вони зв'язалися з консулом, яка відповіла, що українці не мали права на в'їзд і повинні повертатися в Україну тими ж рейсами. Найближчі рейси в Україну будуть тільки у вівторок. Пасажири зателефонували на «гарячу лінію» МЗС, де їм пообіцяли розібратися в ситуації і надати допомогу.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня свої двері для українців відкрила Туреччина. Як змінився відпочинок на морі для туристів через пандемію коронавіруса.