Українським водіям заборонили “ходити наліво“: деталі важливого рішення

В Україні в цілях зниження кількості ДТП вирішили заборонити крайні ліві повороти на дорогах з щільністю руху більше 11 тисяч автомобілів на добу. Замість них з'являться багаторівневі розв'язки. Автомобільний портал Autonews.ua повідомляє, що традиційно ліві повороти вважаються найбільш небезпечними.

Українським водіям заборонили “ходити наліво“: деталі важливого рішення - today.ua

За офіційними даними поліції, на великих автошляхах відбувається більше чверті всіх ДТП. Тому чиновники вирішили «забанити» крайні ліві повороти на найжвавіших трасах: багаторівневі розв'язки безпечніше.

На менш жвавих трасах з щільністю руху 5-11 тисяч автомобілів на добу передбачені кільцеві розв'язки і безпечні ліві повороти, а для ще менш жвавих трас — кільця і віднесені ліві повороти.

Фахівці вважають, що таке ранжирування має стати більш безпечним.

Нагадаємо, нещодавно в Україні звузили крайні ліві смуги на дорогах вищої категорії з 3,75 м до 3,5 м, як у Європі. Це зроблено з метою поліпшення безпеки на дорогах.

Раніше ми писали, що з 1 липня 2019 року в Україні починають діяти паркувальні талони нового зразка. Так, у столиці талон на місяць для всіх зон коштує 630 гривень, у II і III зоні – 441 гривень, у III зоні – 315 гривень. Абонемент на квартал – 1465 гривень з можливістю користування будь паркуванням протягом трьох місяців.