Українські військові збили безпілотник бойовиків на Донбасі

599
Українські військові збили безпілотник бойовиків на Донбасі - today.ua
Фото: прес-служба ООС

Використовуючи так зване весняне перемир’я, бойовики на Донбасі продовжують ведення розвідки всіма доступними засобами, в тому числі – з використанням сучасних БПЛА. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, на Маріупольському напрямку з метою уточнення побудови системи оборони підрозділів Об’єднаних сил противник намагався використати БПЛА типу квадракоптер “Фантом-4”.

“Завдяки злагодженим діям спостерігачів та розрахунків чергових вогневих засобів, розвідувальне завдання повітряного шпигуна було достроково припинено на підльоті до позицій підрозділів Об’єднаних сил в районі Водяного”, – йдеться у повідомленні штабу ООС.

Зазначається, що збитий БПЛА передано фахівцям спеціальних підрозділів для вивчення зібраної ворожим безпілотником інформації, в тому числі і про колишніх власників.

Нагадаємо, 1 березня бійці “Азову” збили безпілотник бойовиків на Донбасі. На одному зі взводних опорних пунктів окремої механізованої бригади, яка тримає оборону на Світлодарському напрямку, бійці “Азову” помітили над позицією безпілотник незаконних збройних формувань. Гвардійці пропустили його через першу позицію та відкрили загороджувальний вогонь по БПЛА зі штатної стрілецької зброї. На висоті 150 метрів безпілотний літальний апарат було збито. Як з’ясувалося, збитий пильними гвардійцями безпілотник є російським БПЛА типу “Елерон”.

Також 3 березня ЗСУ знищили двох окупантів та збили безпілотник бойовиків типу “Орлан-10”.

загрузка...