20:44
09 листопада
2018

Українські мігранти виконують роботу, за яку поляки не хочуть братися, - Дуда

Українські мігранти виконують роботу, за яку поляки не хочуть братися, - Дуда - today.ua
5346
Міхєєнко Наталія
Редактор (у минулому) today.ua

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що він не помічав, щоб українці шкодили або якось кривдили поляків у Польщі. Дуда прокоментував ситуацію, пов'язану з можливими загрозами з боку іммігрантів. Польський президент зазначив, що найбільше з іноземців до Польщі приїжджають саме українці.
"За підрахунками, у нас є приблизно мільйон іммігрантів з України, які не створюють в нашій країні, як мені відомо, ніяких небезпечних організацій, не створюють терористичної небезпеки, чого ми боїмося найбільше. Вони часто працюють дуже важко і виконують роботу, за яку поляки не хочуть братися", - сказав президент Польщі.
Тим часом Канада в 2019 році має намір прийняти 330 тисяч іноземців, які зважилися на переїзд і, природньо, що підходять під міграційні вимоги. На сьогоднішній день у Канаді - найбільша українська діаспора. 1,3 мільйона українців живуть в Канаді.