Українки зможуть отримати по 1000 доларів від держави: на що можна буде витратити ці гроші

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські жінки зможуть отримати 1000 доларів на відкриття власної справи. Це стало можливим завдяки онлайн-академії "Мрій і Досягай", яка спочатку проводить навчання усіх бажаючих, а згодом видає учням цінні призи.

Українки зможуть отримати по 1000 доларів від держави: на що можна буде витратити ці гроші - today.ua

Учасники програми мають пройти освітній курс, в результаті якого отримають знання з цифрових технологій, що допоможуть їм втілити власні бізнес-ідеї. Даний проект реалізують Impact Force та Мінцифри за фінансової підтримки міжнародних партнерів.

У 2023 році 80 українок уже пройшли навчання, яке допомогло їм або відкрити, або перезапустити онлайн-бізнес, і отримали ваучери на власну справу в сумі 1 тис. доларів. Незабаром відкриється набір учнів на 2024 рік, і взяти участь у програмі зможуть жінки із числа внутрішньо переміщених осіб.

Українки зможуть отримати по 1000 доларів від держави: на що можна буде витратити ці гроші

Популярні зараз

Рада готує удар по кредитних боржниках: що буде з простроченими платежами

Підвищену пенсію після індексації в березні отримають не всі, - Жолнович

Коли Україна отримає F-16: у Нідерландах зробили заяву про терміни та кількість винищувачів

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Про програму навчання можна дізнатися за посиланням. Під час навчання жінки дізнаються про те, як розпочати свою справу онлайн, які маркетингові інструменти при цьому використовувати, як обирати рекламу та просувати свої товари/послуги на українському та іноземному ринку, тощо. Усього буде 11 модулів, протягом яких учням даватимуть домашні завдання та перевірятимуть їх отримані знання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що згідно з новою постановою Кабміну щодо ВПО, прийнятою в листопаді 2023 року, непрацюючі особи працездатного віку за відсутності поважних причин протягом 3 місяців з дня призначення виплат ВПО повинні постаратися знайти собі роботу шляхом працевлаштування, реєстрації як фізичної особи – підприємця, подання заяви для отримання гранту на бізнес/ваучера на навчання тощо.

Раніше повідомлялося, кому з переселенців продовжать виплату державної допомоги після 1 лютого.