Україна потрапила до топ-10 нещасних економік світу

3197
Україна потрапила до топ-10 нещасних економік світу - today.ua

Україна потрапила до топ-10 найбільш нещасних економік світу. У рейтингу Bloomberg Misery Index за 2019 рік Україна посіла шосте місце.

Економісти Bloomberg зазначили, що на місце в рейтингу впливали рівень інфляції та рівень безробіття. Індекс формується на усередненому економічному прогнозі від аналітиків на 2019 рік у порівнянні з економічними показниками 2018 року. Прогнозують, що за підсумками 2019 року інфляція в Україні складе 17,3% після торішніх 19,7%, таким чином Україна залишиться на шостій позиції в рейтингу.

На першому місці в списку «нещасних економік» з колосальним відривом опинилася Венесуела. За підсумками поточного року, як очікується, ціни у Венесуелі зростуть на вісім мільйонів відсотків.

Якщо винести за межі Венесуелу з її екстремальною економічною ситуацією, то у топ-10 рейтингу нещасних опиняться чотири європейські країни. На п’ятому місці в рейтингу Греція, на шостому — Україна. Восьма позиція у Іспанії. Замикає десятку Сербія.

Рейтинг Bloomberg’s Misery Index складається вже п’ятий рік поспіль, аналізується економічне становище 62 держав. Топ-10 найбільш щасливих економік з найменшою інфляцією і найнижчим рівнем безробіття очолюють Таїланд, Швейцарія, Японія і Сінгапур.

Раніше Україна потрапила в рейтинг найбільш корумпованих країн світу.

загрузка...