”Укравтодор” анонсував масштабні ремонти аварійних доріг

494
"Укравтодор" анонсував масштабні ремонти аварійних доріг - today.ua
Фото:firtka.if.ua

З 8 лютого в Україні розпочнуться масштабні ремонтні роботи з ліквідації ямковості на аварійних ділянках дороги. Для цього будуть використовувати холодні асфальтобетонні суміші. Про це повідомили у прес-службі Державного агентства автомобільних доріг України.

“Для забезпечення безпечного проїзду дорогами державного значення в Укравтодорі розпорядилися до 6 лютого службам доріг в областях провести обстеження міжнародних і національних доріг з метою виявлення обсягів ушкодження – з розмежуванням на аварійну ямковість та суцільні руйнування, ліквідація яких буде проводитися локальними картами”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, роботи почнуться на об’єктах, де дозволяють погодні умови. Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном почнеться навесні при відповідній плюсовій температурі повітря.

В «Укравтодорі» уточнили, що аварійні ремонти проводяться на дорогах, які «десятки років не ремонтувалися».

«Аварійні ями інтенсивно утворюються на дорожньому покритті на тих дорогах, які експлуатуються понад встановлені терміни й давно потребують ремонту. Через коливання температури повітря, перезволоження дорожнього полотна та інші погодно-кліматичні фактори асфальтобетонне покриття зазнає значних деформацій і руйнувань… На дорогах, де торік проводилися поточні середні капітальні ремонти, масштабних пошкоджень дорожнього покриття не спостерігається», – зазначили у службі.

Раніше “Укравтодор” ініціював перехід на європейські стандарти габаритно-вагових параметрів транспортних засобів, що змінить допустимі норми перевезення вантажу в Україні.

загрузка...