У Житомирі Київстар, Lifecell і Vodafone запустили нову послугу

827
У Житомирі Київстар, Lifecell і Vodafone запустили нову послугу - today.ua

У Житомирі найбільші мобільні оператори Київстар, Lifecell і Vodafone запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою SMS. Про це повідомили Today.ua у прес-службі Kyivstar.

– Ми вдячні Житомирській міській раді та нашим колегам по телеком ринку за відкритість до співпраці та інновацій, – сказав директор по роботі з державними підприємствами Kyivstar Костянтин Вечір. – Крім зручності для пасажирів, нова послуга дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті.

Щоб оплатити проїзд SMS-кою, пасажиру потрібно надіслати повідомлення з кодом відповідного маршруту на номер 877 і за 1-2 хвилини отримати відповідь з підтвердженням платежу з терміном дії квитка. Плата за нову послугу не стягується.

Житомир став третім містом в Україні, де абоненти мобільних операторів Київстар, Lifecell і Vodafone можуть оплачувати поїздки таким чином. Раніше така можливість з’явилася у мешканців Івано-Франківська та Львова. У Вінниці послуга оплати з допомогою SMS доступна абонентам Київстар. SMS-оплати користуються попитом у городян: сумарно в цих містах було придбано понад 50 тисяч квитків.

– Vodafone активно розвиває та впроваджує інноваційні послуги для своїх абонентів, – прокоментував новину заступник генерального директора Vodafone України (регіон Центр) Андрій Большаков. – В даному випадку ми пропонуємо ще один спосіб оплати – екологічний, зручний і сучасний. Не потрібно нічого завантажувати або бути прив’язаними до будь-якого мобільного додатка. Єдина умова здійснення SMS-оплати: на балансі мобільного рахунку абонента має бути достатньо коштів для оплати квитка.

Впровадження сучасних цифрових сервісів для жителів українських міст є одним з основних пріоритетів компанії Lifecell.

– Сьогодні ми разом з колегами по ринку раді долучитися до розвитку технологічних послуг у Житомирі, – говорить керівник напрямку рішень для великого бізнесу Lifecell Андрій Софиюк. – Відтепер усі абоненти зможуть легко, швидко і екологічно платити за проїзд у міському транспорті з будь-якої моделі мобільного телефону за допомогою SMS-повідомлення. Ми плануємо і надалі співпрацювати з муніципальними службами і разом відкривати нові можливості для мешканців міст по всій Україні.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 року абоненти Kyivstar, Lifecell і Vodafone зможуть зберігати номер телефону при зміні мобільного оператора. Це стане можливим завдяки послузі з перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit).

загрузка...