У Зеленського відреагували на виступ Порошенка на НСК “Олімпійський”

62923
У Зеленського відреагували на виступ Порошенка на НСК "Олімпійський" - today.ua

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського дебати за участю Петра Порошенка 14 квітня на НСК “Олімпійському” назвали його агітаційним мітингом. Про це заявив речник штабу і політтехнолог Дмитро Разумков.

“Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича 19 квітня о 19:00 на “Олімпійському”. Будемо сподіватися, що у нього все-таки знайдеться можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально піти від цих дебатів. Те, що там сьогодні не буде Зеленського, було відомо заздалегідь. І це було чомусь бажанням Порошенка туди сьогодні прийти. Він виконав те, що він хотів. Але дебати сьогодні не повинні були проходити”, — зазначив він.

Говорячи про вимогу ЦВК щодо дебатів на “Суспільному”, Разумков підкреслив, що це “вільне трактування закону, як це часто буває у представників діючих політичних еліт”.

“Сьогодні ж відбувся агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції”, —додав політтехнолог.

Виступаючи перед журналістами та народом Петро Порошенко звернувся до Володимира Зеленського та зазначив, що чекатиме його в телеефірі каналу ICTV в програмі “Свобода слова” у понеділок, 15 квітня.

“На завтра мене, так само як і вас, запросили на ефір ICTV у «Свободу слова». Завтра, шановний Володимире Олександровичу, я буду там. Не бійтеся, дебати – це не страшно. Якщо ви сьогодні не встигли доїхати – приїжджайте завтра. У вас буде можливість розповісти громадянам України про свої плани. Якщо і завтра не вийде, я хочу сказати, що я і післязавтра Вас запрошую… Відсидітися, я думаю, вже не повинно вдатися, бо це є реалізація права громадян. Мені здається, що більше 70% українців прагнуть дебатів… Я прийшов – тебе нема”, – підкреслив президент.

За даними поліції, на односторонні “дебати” президента і кандидата Петра Порошенка біля НСК “Олімпійський” прийшло близько 5 тис. людей. Петро Порошенко виступив на сцені стадіону, а потім провів прес-конференцію. Після її завершення на сцені виступили українські гурти.

Нагадаємо, у штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського розглядають варіант проведення дебатів з Петром Порошенком у форматі телемосту зі студії Національної громадської телерадіокомпанії та НСК “Олімпійський” у п’ятницю, 19 квітня.

Today.ua повідомляв, що 19 квітня, з 20:00 до 21:00 години, згідно з законом, у Національній Громадській телерадіокомпанії України повинні відбутися дебати між кандидатами на пост президента — шоуменом Володимиром Зеленським та чинним главою держави Петром Порошенком. Якщо жоден з кандидатів не з’явиться в студію – “Суспільне” буде показувати документальний фільм “Амстердам” з циклу “Дивовижні міста світу” з біжучим рядком “Вибачте, кандидати на пост Президента України не з’явилися у студію для участі в теледебатах”.

загрузка...