У Зеленського готові підтримати Вакарчука за однієї умови

Автор: Міхєєнко Наталія

У Зеленського можуть підтримати Святослава Вакарчука і його політичну партію "Голос", якщо в них будуть збігатися цілі. Про це повідомив радник і представник президента Володимира Зеленського у Верховній Раді України Руслан Стефанчук, який також прокоментував сьогоднішнє засідання парламенту щодо зміни виборчого законодавства, коли президентський законопроект навіть не був включений до порядку денного. Він зазначив, що вибори можуть пройти і за старим законом.

У Зеленського готові підтримати Вакарчука за однієї умови  - today.ua

"Я не можу сформувати об'єктивну думку про партію, яку було створено нещодавно. Деякі озвучені ідеї Святослава (Вакарчука. - Авт.) нам дійсно близькі. Володимир (Зеленський. - Авт.) говорив про те, що якби йшов Святослав (на президентські вибори), то він би йому поступився", - сказав Руслан Стефанчук.

Радник президента України також підкреслив, що Вакарчук пропагує деякі ідеї, з якими на вибори йшов Зеленський. Зокрема, це європейська орієнтація.

У Верховній Раді команда Зеленського підтримає Вакарчука і його партію "Голос" в тому випадку, якщо "будуть збігатися мети та думки".

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

"Ми за оновлення, а Вакарчук може себе позиціонувати, як нове обличчя", - пояснив Стефанчук.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також у Зеленського розповіли, чому люстрація «не працює» при призначенні Богдана главою АП: оскільки Адміністрація президента не є органом державної влади, то її новопризначений голова Андрій Богдан, який не має владних повноважень, не підпадає під закон про очищення влади.

Нагадаємо, що радник Зеленського з юридичних питань та особистий адвокат українського олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан очолив АП, а першим помічником президента став директор “Студії Квартал-95” Сергій Шефір.