У Росії визнали, що Крим - це Україна: опубліковано фото

Український журналіст Олександр Михельсон, родичі якого живуть в країні-агресора, на своїй сторінці в "Фейсбуці" опублікував фото того, що в Росії до цих пір продають книги, де Крим позначений як частина України.

У Росії визнали, що Крим - це Україна: опубліковано фото - today.ua

"Племінникові в Ростовській області купили нову книгу про Росію, місцевого видавництва. А там Крим - наш", - прокоментував Олександр Михельсон опубліковані фото в "Фейсбуці", припустивши, що автори книги обізнані про те, що окупований Крим незабаром повернеться до складу України.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="49236,49237"]

Правда, користувачі "Фейсбуку" не підтримали такого оптимізму автора фото.

У Росії визнали, що Крим - це Україна: опубліковано фото

Раніше посол України в США Валерій Чалий закликав корпорацію Google Inc. не відображати окупований Крим частиною Російської Федерації. Це сталося після того, як в компанії заявили, що для користувачів, що знаходяться на території Росії, анексувати Крим показується як територія РФ, а на картах Google в інших країнах світу окупований Крим позначається адекватно (як територія України).

Тим часом НАТО закликає Росію повернути Крим Україні, акцентуючи увагу на тому, що ніколи не визнає анексію півострова. У НАТО глибоко стурбовані порушеннями прав людини у Криму, переслідуванням українців, кримських татар та представників інших політичних та релігійних груп.

“Це порушення суверенітету і територіальної цілісності України є серйозним порушенням міжнародного права і серйозним викликом для євроатлантичної безпеки. Ми рішуче засуджуємо цей акт, який ми не визнаємо. Ми закликаємо Росію повернути Крим Україні. Ми підтверджуємо нашу повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Крим — це територія України”, — йдеться в заяві НАТО.

ДЖЕРЕЛОfacebook.com