У Раді пообіцяли переглянути завищені тарифи на комунальні послуги

1578
У Раді пообіцяли переглянути завищені тарифи на комунальні послуги - today.ua
Фото:telegraf.com.ua

Депутати Верховної Ради мають намір переглянути завищені тарифи на комунальні послуги. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

Він уточнив, що після консультацій з керівниками фракцій щодо ситуації з платіжками за комунальні послуги всі сторони прийшли до висновку, що в цьому питанні необхідний парламентський контроль.

“Можливо, завищення тарифів б’є по найбільш незахищеним громадянам України. Якщо такі факти є – вони повинні бути досліджені парламентом. Ми домовилися створити спільну робочу групу, щоб підготувати постанову щодо перевірки обґрунтованості тарифів”, – додав спікер парламенту.

Парубій також попросив фракції негайно надати своїх представників і підготувати текст постанови, щоб на наступному тижні винести це питання на голосування Ради.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати у другому читанні проголосували за законопроект про закріплення в Конституції стратегічного курсу України на членство в Європейському союзі і НАТО.

Також Верховна Рада України проголосувала за включення до порядку денного звернення до Конституційного суду щодо оцінки конституційності законопроекту про закріплення в Конституції перейменування Дніпропетровської області в Січеславську.

загрузка...