У Раді пообіцяли переглянути завищені тарифи на комунальні послуги

1578
У Раді пообіцяли переглянути завищені тарифи на комунальні послуги - today.ua
Фото:telegraf.com.ua
Loading...

Депутати Верховної Ради мають намір переглянути завищені тарифи на комунальні послуги. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

Він уточнив, що після консультацій з керівниками фракцій щодо ситуації з платіжками за комунальні послуги всі сторони прийшли до висновку, що в цьому питанні необхідний парламентський контроль.

“Можливо, завищення тарифів б’є по найбільш незахищеним громадянам України. Якщо такі факти є – вони повинні бути досліджені парламентом. Ми домовилися створити спільну робочу групу, щоб підготувати постанову щодо перевірки обґрунтованості тарифів”, – додав спікер парламенту.

Парубій також попросив фракції негайно надати своїх представників і підготувати текст постанови, щоб на наступному тижні винести це питання на голосування Ради.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати у другому читанні проголосували за законопроект про закріплення в Конституції стратегічного курсу України на членство в Європейському союзі і НАТО.

Також Верховна Рада України проголосувала за включення до порядку денного звернення до Конституційного суду щодо оцінки конституційності законопроекту про закріплення в Конституції перейменування Дніпропетровської області в Січеславську.

“Невдаха і підкаблучник”: серіал “Свати” залишився без головного персонажа
Заслужений артист Росії Микола Добринін, який грає в серіалі “Свати” одного з головних персонажів Мітяя, відмовився від зйомок у наступному сезоні. За словами артиста, він...
ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...