У Порошенка спрогнозували, як зняття кандидатури Садового вплине на результати виборів

620
У Порошенка спрогнозували, як зняття кандидатури Садового вплине на результати виборів - today.ua

У виборчому штабі кандидата в президенти України Петра Порошенка прогнозують, що в разі відмови мера Львова, лідера партії “Самопоміч” Андрія Садового від участі в передвиборчих перегонах частина голосів його виборців відійде нині діючому президенту. Таку думку висловив радник президента Олег Медведєв під час брифінгу в п’ятницю в Києві.

“Якщо оцінювати фактор об’єднання, то, за нашими даними, ми не вважаємо, що воно істотно впливає на розстановку сил в кампанії і на ранжир кандидатів рейтингів соціологічних компаній, тому що наш аналіз показує, що нечисленні вже на даний момент виборці Андрія Івановича (Садового- ред.), вони в різних пропорціях розподіляються приблизно між шістьма кандидатами. І навіть можу вам сказати, що частина виборців Садового, в разі його зняття з дистанції, готова голосувати за Петра Порошенка, а не тільки за Анатолія Гриценка”, – сказав Медведєв, коментуючи заяву Андрія Садового щодо зняття своєї кандидатури на користь лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, кандидат у президенти Андрій Садовий знімає свою кандидатуру. Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка.

загрузка...