“У машині був з коханкою...“: розкрилися нові подробиці ДТП з Єфремовим

Актор Михайло Єфремов, по вині якого 8 червня відбулася летальна ДТП в центрі Москви, був під час аварії в машині не один. Під час розслідування справи розкрилися несподівані подробиці про особисте життя актора.

“У машині був з коханкою...“: розкрилися нові подробиці ДТП з Єфремовим  - today.ua

Очевидці з місця ДТП стверджують, що в машині, крім актора, був ще один пасажир, який встиг швидко покинути місце трагедії і не потрапити в об'єктиви. Спочатку багато хто думав, що з Єфремовим поруч був актор Іван Стебунов. Однак, з'ясувалося, що це була жінка.

За словами журналіста Андрія Малахова, поруч з Михайлом Єфремовим на момент ДТП сиділа 36-річна Дарина Білоусова, колишня дружина брата Чулпан Хаматової. Дівчина носить коротку стрижку, і її цілком могли спутати з чоловіком. Що об'єднує двох акторів, і чи є між ними любовний зв'язок, невідомо. Однак, той факт, що артистка втекла з місця події і не дає жодних коментарів журналістам, приховуючи таким чином свою присутність в машині, здається підозрілим.

“У машині був з коханкою...“: розкрилися нові подробиці ДТП з Єфремовим

Андрій Малахов вважає дівчину коханкою Михайла Єфремова. На даний час вона розлучена, а те, що Єфремов має дружину і трьох дітей нічого не означає. Актор у шлюбі вже вп'яте.

Нагадаємо, резонансна ДТП за участю російського актора Михайла Єфремова сталася увечері 8 червня в Москві. Джип зірки кіно на величезній швидкості, не "вписався" у поворот і вилетів на зустрічну смугу. В результаті автомобіль зіткнувся з продовольчим фургоном, що розвозив замовлення з Інтернет-магазину. Водія фургона у важкому стані відправили в інститут Скліфосовського. Однак, до ранку чоловік, який отримав важку травму, помер від кровотечі в легенях.

Медична експертиза показала, що Єфремов на момент аварії знаходився під впливом наркотиків – кокаїну та каннабіноїдів, а також був сильно п'яний.

Артиста взяли під двомісячний домашній арешт. Максимальне покарання, яке закон передбачає за такий злочин, становить 12 років.

Раніше повідомлялося, що відомо про потерпілого в ДТП Сергія Захарова і його близьких.

ДЖЕРЕЛОdni.ru