У Грузії почнуть виготовляти електромобілі

Автор: Лобанова Єлизавета

Китайська компанія Changan Automobile Group планує до 2020 року побудувати в Кутаїсі (Грузія) завод з виробництва електромобілів. За словами прем'єр-міністра країни Мамуки Бахтадзе, новий завод буде випускати близько 40 тис. автомобілів на рік, 50% яких буде призначено для внутрішнього ринку, решту планують експортувати до країн Європейського союзу. Про це повідомили в прес-службі грузинського уряду.

У Грузії почнуть виготовляти електромобілі - today.ua

"Ми вибрали місто, у якого є великий індустріальний досвід, місто, яке люблять усі грузини. Цей завод з виробництва електромобілів буде побудований в Кутаїсі", - сказав Бахтадзе.

Прем'єр повідомив, що будівництво завершиться орієнтовно через два роки. На заводі в Кутаїсі будуть виробляти чотири моделі електрокарів, але які саме, поки невідомо.

У Грузії почнуть виготовляти електромобілі

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

"Це великий успіх. Електромобілі з написом "Зроблено в Грузії" будуть головним експортним продуктом Грузії на європейський ринок. Ми виготовимо на заводі чотири моделі електромобілів, які будуть призначені для всіх громадян Грузії. Наші громадяни зможуть продати свої старі автомобілі і придбати електромобілі. Це буде доступно для всіх", - підкреслив Бахтадзе.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті автомобільної компанії, Chana входить в четвірку найбільших автовиробників Китаю, має 16 виробничих баз і 35 автомобільних моторних заводів по всьому світу. З 1993 року Chana співпрацює зі світовими виробниками автомобілів, зокрема з Suzuki Motor Corporation, Ford Motor Company і Mazda.

Today.ua повідомляв, що парковки в Україні зобов’язали облаштовувати зарядками для електромобілів.