"Ми засуджуємо рішення Россії полегшити надання російського громадянство жителям Донецька и Луганська. Це решение суперечить Мінським Угодам та не сприяє зусиллям з врегулювання конфлікту", - написала вона.
Нагадаємо, наприкінці березня 2019 року набули чинності поправки до закону “Про громадянство Російської Федерації”, що дозволяють президенту РФ надавати російське громадянство окремим категоріям іноземців за спрощеною схемою.
Також у Зеленського відреагували на указ Путіна про видачу російських паспортів на Донбасі.
"На жаль, цей указ не наближає нас до вирішення основного завдання – припинення вогню", – заявили в команді Зеленського.Команда Зеленського також підкреслила, що Україна розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на Росію з боку міжнародного співтовариства.