У день виборів українським судам доведеться працювати цілодобово

210
У день виборів українським судам доведеться працювати цілодобово - today.ua
Павло Петренко

В “день тиші” перед виборами, у сам день голосування в неділю, 31 березня, і після нього українські суди, як і виборчі комісії, працюватимуть в спеціальному режимі. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Зміна графіка в день виборів, коли українські суди працюватимуть цілодобово, пов’язано з тим, що закон передбачає ряд категорій скарг від учасників виборчого процесу, які повинні бути розглянуті без зволікань, повідомив Петренко.

Глава Мін’юсту зазначив, що Державна судова адміністрація вже організовує роботу всіх судових інстанцій в Україні таким чином, щоб вони змогли забезпечити оперативний та своєчасний розгляд усіх скарг в рамках проведення виборчого процесу.

Міністр висловив впевненість, що держава здатна забезпечити захист прав громадян і можливість скористатися правом на судовий захист і виборцю, і учаснику виборчого процесу.

Нагадаємо, раніше Верховний суд задовольнив позов кандидата в президенти і глави партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка проти Центральної виборчої комісії.

Нагадаємо також, що Верховний суд підтримав відмову ЦВК керівнику забороненої в Україні Комуністичної партії Петру Симоненку в реєстрації кандидатом у президенти.

Крім того, Печерський районний суд столиці змінив запобіжний захід для кандидата на пост президента України Володимира Петрова, якого підозрюють в організації секс-скандалу.

загрузка...