Твідовий жакет та трендові сережки-кільця: Олена Зеленська побувала у лікарні, де лікують українських військових

Автор: Анастасия Березовская

Олена Зеленська зачарувала новим виходом у світ. Дружина українського президента підібрала дуже гарне вбрання у найтрендовіших кольорах цього року і не забула про модні аксесуари.

Твідовий жакет та трендові сережки-кільця: Олена Зеленська побувала у лікарні, де лікують українських військових - today.ua

Перша леді України все ще перебуває у Литві, де в неї заплановано кілька зустрічей та заходів. Одним із них стало відвідування Вільнюської університетської лікарні "Сантарос Клінікос". Фахівці цієї лікарні у складі литовської медичної місії рятували українців на Київщині з перших днів повномасштабної війни.

У лікарні 45-річна екс-сценаристка студії "Квартал 95" з'явилася у світлому вбранні із темними вкрапленнями. Її вибір припав на класичні білі штани з костюмної тканини прямого крою зі стрілками і на твідовий двобортний жакет у тон із перламутровими ґудзиками. Образ Олена Зеленська завершила шоколадною блузою з цікавим коміром та ретро-туфельками із квадратним носком у тон.

Твідовий жакет та трендові сережки-кільця: Олена Зеленська побувала у лікарні, де лікують українських військових Твідовий жакет та трендові сережки-кільця: Олена Зеленська побувала у лікарні, де лікують українських військових

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Знизити градус суворості дружині Зеленського вдалося за допомогою трендових аксесуарів – товстих сережок-кілець у срібному відтінку.

Волосся перша леді залишила розпущеним, зробивши його рівним і уклавши на бічний проділ.

Твідовий жакет та трендові сережки-кільця: Олена Зеленська побувала у лікарні, де лікують українських військових

Олена Володимирівна розповіла, що обговорила співпрацю литовської лікарні з Миколаївською обласною клінічною та дитячою лікарнями: на них зараз припадає величезне навантаження, оскільки в регіоні зруйновано багато медичних закладів. За її словами, досвід литовських колег знадобиться не лише зараз, а й коли миколаївські лікарні закриватимуть величезну потребу у медичній допомозі Півдня України після перемоги.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Твідовий жакет та трендові сережки-кільця: Олена Зеленська побувала у лікарні, де лікують українських військових

Нагадаємо, Олена Зеленська у облягаючій синій сукні з контрастними вставками відвідала українців у Вільнюсі.