ЦВК відмовила Савченко в реєстрації кандидатом на пост президента України

Автор: Міхєєнко Наталія

Центральна виборча комісія України (ЦВК) відмовила в реєстрації кандидатом на пост президента України народному депутату Надії Савченко. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні ЦВК.

ЦВК відмовила Савченко в реєстрації кандидатом на пост президента України - today.ua
ФОто: newsader.com

У прес-службі ЦВК повідомили, що Надії Савченко було відмовлено в реєстрації, оскільки вона не внесла заставу в розмірі 2,5 мільйона гривень, а також не було завірено печаткою рішення з'їзду "Суспільно-політичної платформи Надії Савченко" про висунення її кандидатом на виборах президента, які повинні відбутися 31 березня 2019 року.

ЦВК також відмовила в реєстрації і колишньому народному депутату від "Партії регіонів" Володимиру Олійнику, який проживає в Росії.

У рішенні Центральної виборчої комісії України чітко сказано, що Олійник порушив ряд вимог до кандидата на президентських виборах. У його документах зазначено, що з жовтня 2014 року він є "політичним біженцем" і проживає на території Росії.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Як раніше повідомляли Today.ua, суд не задовольнив позов кандидата в президенти і лідера КПУ Петра Симоненка проти Центральної виборчої комісії (ЦВК). Симоненко вимагав скасувати постанову №198 від 2 лютого 2019 року, якою йому було відмовлено в реєстрації кандидатом на пост президента.

Посилаючись на Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", суд відмовив йому у задоволенні позову.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Комуністична партія України була заборонена ще у 2016 році, проте члени партії продовжують вести свою діяльність. Причиною заборони стала "можлива участь та активна підтримка проросійських акцій на південному сході", а деяких членів КПУ було звинувачено у підтримці сепаратистів "ДНР" і "ЛНР".

У Міністерстві юстиції прокоментували, що заборона діяльності партії не означає припинення діяльності юридичної особи.

Головне