”Це постріл у спину армії!”: Порошенко розізлився на Зеленського через ліквідацію Комітету ветеранів

502
"Це постріл у спину армії!": Порошенко розізлився на Зеленського через ліквідацію Комітету ветеранів - today.ua
Loading...

Екс-президент Петро Порошенко негативно відреагував на ініціативу партії “Слуга народу” щодо скорочення Комітету у справах ветеранів. Як відомо, президентська партія пропонує скоротити п’ять комітетів, серед яких опинився і Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю. Його приєднають до якогось іншого відомства.

На думку Петра Порошенка, скорочення зазначеного комітету може призвести до ліквідації Міністерства в справах ветеранів, яке є у всіх країнах, що беруть участь у війнах. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Скорочення Комітету у справах ветеранів — це ще один постріл у спину армії. Перший крок до згортання державної політики щодо захисників — соціального захисту ветеранів, членів їх родин, родин загиблих, учасників Революції Гідності”, – зазначив екс-президент.

Порошенко наголосив, що збереження зазначеного міністерства є стратегічно важливим питанням, оскільки українським ветеранам потрібна підтримка й її вже надали країни-партнери США, Канада і Велика Британія.

“Сподіваюся, що сьогодні у новообраних депутатів вистачить здорового глузду ухвалити правильне політичне рішення”, – підсумував п’ятий президент.

Раніше повідомлялося, що військовий командир батальону “Донбасс”, ветеран АТО Семен Семенченко збирається подавати до суду на колишнього президента Петра Порошенка і колишнього начальника генштабу Віктора Муженка.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...