Трамп звинуватив Google у махінаціях

Президент США Дональд Трамп звинуватив Google у «підтасуванні» результатів пошуку за запитом «Трамп новини» (Trump news).

Трамп звинуватив Google у махінаціях - today.ua

Про це президент США написав на своїй сторінці у Twitter.

«Результати пошуку Google на запит «Trump New» показують лише повідомлення Fake News Media. Інакше кажучи, вони підтасовують для мене і для інших таким чином, що практично всі сюжети та новини - погані. Фейковий CNN особливо вирізняється. Республіканські/Консервативні та чесні медіа приховані. Чи це законно?», - написав Трамп.

Президент США також назвав небезпечним, що 96% результатів на запит «Trump News» у Google показують новини тих ЗМІ, які поділяють ліві політичні погляди.

«Google та інші придушують голоси консерваторів та приховують гарну інформацію та добрі новини. Вони контролюють те, що ми можемо і не можемо бачити. Це дуже серйозна ситуація і вона буде вирішуватись», - додав він.

За повідомленням AP, компанія Google запере чує звинувачення в тому, що інформація, яку видає пошукова система, є упередженою.

«Пошукова система не використовується для встановлення політичного порядку денного, і ми не зміщуємо наші результати в бік будь-якої політичної ідеології», - зазначається у повідомленні компанії. «Кожен рік ми вдосконалюємо наші алгоритми, щоб забезпечити високу якість контенту у відповідь на запити користувачів. Ми постійно працюємо над покращенням пошуку Google, і ніколи не маніпулюємо політичними настроями».

Нагадаємо, що Google видалив близько 60 акаунтів, пов’язаних з державною телерадіокомпанією Ірану.