Трамп заявив, що братиме участь в президентських виборах в 2024 році

Автор: Лобанова Єлизавета

Дональд Трамп заявив всім своїм виборцям, що знову збирається балотуватися на пост президента США на наступних виборах в 2024 році. Чинний президент США все ще сподівається анулювати результати виборів 2020 року, але якщо йому це все таки не вдасться, тоді Трамп випробує долю через чотири роки, незважаючи на те, що йому вже буде 78 років.

Трамп заявив, що братиме участь в президентських виборах в 2024 році - today.ua

"Це були прекрасні чотири роки. Ми намагаємося зробити ще чотири роки. Якщо ні, побачимося з вами через чотири роки", - заявив Дональд Трамп під час виступу перед членами Національного комітету Республіканської партії.

Незважаючи на те, що по офіційних підрахунками голосів на виборах переміг Джо Байден, і в Білому Домі вже готуються до його інавгурації, Дональд Трамп відмовляється визнавати перемогу демократа і продовжує оскаржувати підсумки голосування в судах. Трамп заявив, що братиме участь в президентських виборах в 2024 році

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Трамп навіть висловлював ідею провести захід, пов'язаний з висуванням його кандидатури на вибори президента США в 2024 році, у день інавгурації Джо Байдена в січні. Він заявив, що передасть владу Джо Байдену тільки в тому випадку, якщо політик доведе, що 80 мільйонів голосів американців були отримані ним чесно.

Популярні зараз

В одній із країн ЄС вирішено дати українцям дозвіл на тривале проживання

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Стали відомі умови мирної угоди, за якою війна в Україні могла закінчитися навесні 2022-го року, - NYT

Раніше Дональд Трамп заявляв, що у нього є докази, необхідні для зміни результатів голосування, і залишилося знайти тільки суддю, який "вислухає цю справу належним чином".