ТОП-5 заборонених продуктів харчування для кішок

Правильне харчування домашнього вихованця - запорука його здоров'я. Не важливо, їсть ваш кіт корм, або домашню їжу, головне, щоб раціон тварини був збалансований і дуже важливо не допускати переїдання. Особливо це стосується котів, які їдять корм. Як правило, на упаковці написано, яка норма належить конкретному коту на добу. Однак, якщо ви бачите, що тварина поправляється на очах, тоді зменшуйте дозу.

ТОП-5 заборонених продуктів харчування для кішок  - today.ua

Котам категорично заборонено давати спиртне, навіть на пробу. Від алкоголю у вихованця можуть розвинутися прискорене серцебиття, проблеми з диханням і координацією, що може привести до летального результату.

Не рекомендується годувати вихованця цибулею та часником. Справа в тому, що ці продукти, навіть у складі котлет, здатні спровокувати анемію.

Молоко можна давати кошенятам, але не дорослим котам. І це при тому, що у тварини немає непереносимості лактози.

ТОП-5 заборонених продуктів харчування для кішок

Фахівці не радять давати кішкам жирне м'ясо, зокрема свинину, оскільки вона надто перевантажує печінку і підшлункову залозу, а також провокує проблеми з травленням.

Ще одним забороненим продуктом є шоколад, оскільки в його склад входить теобромін. Будь-які солодощі котам протипоказані.

Ветеринари не рекомендують змішувати корм з домашньою їжею, як роблять деякі господарі. У цьому випадку порушується оптимальне співвідношення кількості корисних речовин, що надходять в організм кота.

Раніше повідомлялося, які основні правила догляду за домашніми котами.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by