ТОП-3 порід кішок, які лікують від хвороб

Кішки не тільки дарують своїм господарям позитивні емоції, але і добре впливають на здоров'я людини. Деякі породи домашніх улюбленців здатні знижувати артеріальний тиск, знімати стреси і захищати від вірусних захворювань. Цей факт довели британські вчені, провівши численні дослідження.

ТОП-3 порід кішок, які лікують від хвороб  - today.ua

Як з'ясувалося, не всі кішки здатні позитивно впливати на здоров'я людини, а лише деякі породи.

Зокрема, сіамські кішки захищають людський організм від ГРВІ та оберігають імунну систему. Вони якимось дивним чином примудряються вбивати всі хвороботворні мікроби в будинку, тому й самі не хворіють, і іншим не дають. Але для того, що кіт дійсно погодився вас лікувати, необхідно налагодити з ним міцні стосунки. Коти дуже розумні істоти і допомагають лише тим, кого сильно люблять, а люблять вони у відповідь на турботу.

ТОП-3 порід кішок, які лікують від хвороб

Абіссінські кішки зміцнюють серце, нормалізують тиск, покращують роботу пам'яті, знімають напругу після довгого трудового робочого дня. Доведено, що одні лише дотики до кішки знижують артеріальний тиск у гіпертоніків. Ця тварина здатна запобігти інфаркту, а її муркотання володіє особливою цілющою дією, здатною загоїти рани і зміцнити кістки.

ТОП-3 порід кішок, які лікують від хвороб

Американські бобтейли, перебуваючи поруч з людиною, сприяють зниженню ризику інфарктів та інсультів. На думку вчених, завдяки магнітному полю, яке виробляють ці тварини, вони позитивно впливають на людське здоров'я. Бобтейли легко вловлюють настрій людини, тому їх використовують для лікування у хворих депресій.

ТОП-3 порід кішок, які лікують від хвороб

Раніше повідомлялося, які породи котів люблять купатися у воді і можуть лежати у ванній або умивальнику весь день.

ДЖЕРЕЛОrsute.ru