Tesla Model 3 встановила рекорд продажів у Норвегії

Середньорозмірний електрокар виробництва американської компанії Tesla Inc став найпопулярнішим серед покупців у Норвегії. Про це стало відомо зі статистичних даних продажів авто, які опубліковані на порталі ElbilStatistikk.

Tesla Model 3 встановила рекорд продажів у Норвегії  - today.ua
Фото: Tesla Owners Club Norway

Згідно зі статистикою, даний електромобіль побив рекорд не лише серед авто на електриці та гібридів, а й серед машин на пальному.

Зазначене авто у березні придбали 2842 водіїв, а у лютому автопарк норвежців поповнився на 792 автівки. У січні поточного року Tesla Model 3 купили лише 17 чоловік. Шанувальники цього седану віддали перевагу машині чорного кольору, яких, загалом, було реалізовано 1457 одиниць.

Tesla Model 3 встановила рекорд продажів у Норвегії

Найбільше власників нових авто (982) зареєстровано у місті Осло.

Усього ж у березні норвежцями було придбано 6816 авто різних марок.

Нагадаємо, у США компанія Tesla має намір віддавати в лізинг електричний седан Tesla Model 3. В Україні скоро з’явиться бюджетна версія Tesla Model 3.

Також ми писали, що в Україні скоро з’явиться бюджетна версія Tesla Model 3.

Варто нагадати, що Tesla вже оприлюднила ціни на новий, п’ятий за рахунком, електричний кросовер Tesla Model Y, який з’явиться у продажу в наступному році. Базова комплектація компактного авто коштуватиме 39 тисяч доларів, а топова версія майже в два рази дорожче – 74,5 тисяч доларів.