Таїсія Повалій опинилась в інвалідному візку: що сталося

Таїсія Повалій, відома українська співачка, яка вже протягом шістьох останніх років живе в Росії, опинилась в інвалідному візку. Відповідне фото Повалій опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Таїсія Повалій опинилась в інвалідному візку: що сталося - today.ua

В соцмережі співачка також поділилась історією, яка з нею трапилась.

"Спочатку в будинку обурилася кавоварка, просто потекла і перестала варити каву! Зібрали, поставили Ігорю в машину, домовилися з майстром! Все, думаю, треба техогляд кавоварки, час. Але яким було моє здивування, коли ворота гаража не відчинилися, і Ігор не зміг виїхати з дому! Гаражні ворота хочуть оновлень! О Боги, і тут моя нога! Минуле хапає мене за ноги", – написала Повалій.

З написаного співачкою коментаря досить складно зрозуміти, що все-таки з нею сталося, і чому вона на фото сидить в інвалідному візку. Втім, підписники Повалій висловили сподівання, що з нею все гаразд і вона одужає найближчим часом.

"Таїчко, котику, ну що ж ви так? Сподіваюся, з ніжкою все добре", "Боже, що трапилося? Сподіваюся, нічого страшного. Одужуйте скоріше!", "А що з ногою, я не зрозумів? Сподіваюся, з прекрасними вашими ніжками все добре!", - пишуть в коментарях.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ребята!!! Сегодня чумовой день !! Открыт предзаказ нового альбома "Ейфорія"!!! Слова «Новый альбом, Новое звучание, Новая Таисия !» звучат, как заклинание ))) Сначала в доме возмутилась кофеварка, просто потекла и перестала варить кофе ! Собрали, поставили Игорю в машину, договорились с мастером ! Все, думаю, надо техосмотр кофеварки, пора )) Но, каково было моё удивление, когда ворота гаража не открылись и Игорь не смог выехать из дома!! Гаражные ворота хотят обновлений ?! Ооооо, Боги, и тут моя Нога !!!!!!!!!! Прошлое хватает меня за ноги )))) Друзья !!!! Вперёд и только Вперёд !!!!!!!!! #povaliy #повалий #таисияповалий #Повалій #ТаїсіяПовалій

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

Нагадаємо, раніше Таїсія Повалій зізналася, як вона 15 років тому вперше зробила собі ін’єкції гіалуронової кислоти. Проте щось пішло не так, і після цього співачку довелося оперувати, вирізаючи їй шишку, що утворилася після ін’єкції.