Тарифи на холодну воду можуть підвищитись на 15%

В Україні водоканали хочуть збільшити тарифи на холодну воду. Про це сказав представник президента України в Кабміні Андрій Герус.

Тарифи на холодну воду можуть підвищитись на 15% - today.ua

За його словами, подорожчання може статися, оскільки для підприємств зросла ціна на електроенергію на 30%. В результаті в даний час представники водоканалів просять підвищити тариф на холодну воду для населення.

Крім того, Герус додав, що після підвищення цін на електроенергію в теплогенеруючих та експортних підприємств виникла низка проблем. За його словами, посприяти зниженню ціни для промисловості на електроенергію може окрема постанова Кабінету міністрів про покладання спеціальних зобов'язань, рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, формування ціни на електрику на добу вперед, а також рішення стосовно тарифу від "Укренерго".

Чиновник додав, що якщо ці механізми будуть задіяні, то вже з 1 вересня ціни на електрику для промисловості можуть знизитися.

Нагадаємо, раніше у Зеленського заявили, що на майбутніх переговорах з Міжнародним валютним фондом Україна планує попросити пом'якшити вимоги щодо тарифів на газ для населення.