“Свіжий огірок в бочці з прокислими теж стане кислим“: у Зеленського заговорили про ще одні дострокові вибори

В команді президента України Володимира Зеленського розглядають можливість проведення дострокових виборів до органів місцевого самоврядування. Про це повідомив представник глави держави у Верховній Раді Руслан Стефанчук в ефірі програми "Свобода слова".

“Свіжий огірок в бочці з прокислими теж стане кислим“: у Зеленського заговорили про ще одні дострокові вибори - today.ua
Фото: facebook.com/ruslan.stefanchuk

Стефанчук наголосив, що це потрібно для найбільш ефективного перезавантаження всієї системи, яка стосується відносин "влада і людина".

"Буде це здійснено наступної осені або це може бути здійснено ще й до цього - ми розглядаємо різні варіанти. Володимир Зеленський йшов з чітким розумінням того, що нас не цікавить питання зміни осіб в діючій системі влади. Якщо ти кинеш свіжий огірок в бочку з прокислими огірками, він стане кислим огірком", - зазначив Стефанчук.

Представник Зеленського в українському парламенті також наголосив, що завдання нової владної команди - зміна системи влади.

Як відомо, чергові місцеві вибори в Україні мають відбутися в 2020 році.

Нагадаємо, скандальний блогер Олександр Куницький, якому раніше відмовили в реєстрації кандидатом в народні депутати від партії “Слуга народу”, виграв суд у Центральної виборчої комісії, і тепер все ж братиме участь у виборах.