Світлана Лобода розповіла про свої гонорари на корпоративах

Автор: Лобанова Єлизавета

Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка вже кілька років живе в Росії і успішно підкорює російський шоу-бізнес, тепер є однією з найбільш високооплачуваних зірок на естраді.

Світлана Лобода розповіла про свої гонорари на корпоративах - today.ua

Якщо раніше Лободу можна було "замовити" на приватний захід за 75 тисяч євро, то тепер її виступ коштує близько 100 тисяч євро. Такими гонорарами не може похвалитися навіть сам поп-король російської естради: до порівняння, запросити на корпоратив Філіпа Бедросовича Кіркорова буде коштувати близько 70 тисяч євро.

Світлана Лобода розповіла про свої гонорари на корпоративах

Після народження другої доньки Тільди в травні 2018 року кар'єра Світлани Лободи стала розвиватися ще стрімкіше. В одному з інтерв'ю артистка зізналася, в чому полягає секрет її успіху. Вона не приховує, що заради кар'єри їй іноді доводиться жертвувати найціннішим, що у неї є, - сім'єю.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Світлана Лобода розповіла про свої гонорари на корпоративах

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У мене практично не буває вихідних, працюю постійно, тому що я так живу. Коли у мене трапляється відпустку і я їду на тиждень, то на другий день починаю вити, я не можу адаптуватися, мені складно відпочивати. Навіть якщо я приходжу на дні народження друзів, я підсвідомо працюю: в телевізорі бачу показ мод, а в голові одночасно розумію, що це стилістично хороша ідея для нових костюмів танцюристів. Або чую якийсь новий трек і думаю: хороший саунд, застосувати його в новій пісні. У мене мозок налаштований на роботу, тому що це мій спосіб життя. Я абсолютний трудоголік і намагаюся все навколо контролювати. І потім, сім'я на мені, значить, потрібно багато працювати", — розповіла Лобода.

Today.ua повідомляв, що під час концертного туру в США Світлану Лободу помітили в оточенні таємничого незнайомця.