Супрун стане міністром за однієї умови, – Гройсман

5029
Супрун стане міністром за однієї умови, - Гройсман - today.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що внесе до Верховної Ради подання на призначення Уляни Супрун на посаду міністра охорони здоров’я за однієї умови – коли переконається, що коаліція підтримає його кандидатуру.

Володимир Гройсман підкреслив, що на сьогоднішній день в Уляни Супрун поки тільки одне обмеження – вона не може голосувати на засіданнях уряду.

– В чому питання? Питання в тому, що ми до цих пір ведемо консультації з коаліцією, – сказав Гройсман. – Я не можу подати до парламенту подання, якщо я розумію, що немає погодження з коаліцією. Коли я буду впевнений в тому, що ми на сто відсотків забезпечимо 226 голосів і коаліція це підтримає, я обов’язково це зроблю.

Відомо, що на захист Уляни Супрун стали Президент України Петро Порошенко та Кабмін. Також свою підтримку очільниці МОЗ висловили Святослав Вакарчук і кандидат в президенти Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, 14 лютого Окружний адміністративний суд Києва за власною ініціативою скасував свою ж постанову від 5 лютого про усунення з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Відповідне рішення суддя Сергій Каракашьян оголосив після триденного перебування в нарадчій кімнаті. Під час оголошення вироку суддя зазначив, що Супрун та її захист під час засідання не надали доказів про наявність чи відсутність у неї іноземного громадянства, а оперували тим, що її підтримує уряд, президент та інші. 13 лютого Кабмін частково розблокував роботу Міністерства охорони здоров’я і видав розпорядження, яким дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки керівника МОЗ.

загрузка...