Субсидія на розвиток бізнесу: молоді українці можуть отримати до 40 тис. грн

Автор: Лобанова Єлизавета

Субсидію може отримати молодий голова фермерського господарства, що відповідатиме ряду умов.

Субсидія на розвиток бізнесу: молоді українці можуть отримати до 40 тис. грн - today.ua

Міністерство аграрної політики підтримує молодих підприємців, які хочуть розпочати власний бізнес в аграрній галузі, надаючи їм раз на рік субсидію у розмірі 40 тисяч гривень. Гроші має право отримати голова фермерського господарства віком до 35 років. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета.

"Державна підтримка сільськогосподарської галузі передбачає спеціальну бюджетну дотацію для молодих фермерів. Так, голова фермерського господарства віком до 35 років один раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тис. грн на розвиток свого господарства", - сказав Шеремета.

За його словами, уряд також надає бюджетну субсидію новоствореним фермерським господарствам у розмірі 3 тис. грн на 1 гектар (до 60 тис. грн).

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Верховна Рада знайшла додаткові підстави для припинення виплати пенсій

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Дотація надається для провадження сільськогосподарської діяльності у перші три роки після створення господарства.

Заступник міністра наголосив, що до програми здешевлення кредитів для тваринників було додано бджільництво. За цією програмою держава компенсує відсотки за банківськими кредитами, які залучено для здійснення діяльності у вівчарстві, козівництві, бджільництві, звірівництві, кролівництві, шовківництві та вирощуванні аквакультури.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Мінагрополітики планує відшкодовувати кооперативам частину вартості обладнання іноземного виробництва для шокової заморозки ягід та виробництва продукції бджільництва.

Раніше повідомлялося, що українці використовують близько 30% коштів від монетизації субсидій на власні потреби, а не на сплату житлово-комунальних послуг.