Круасани за державний рахунок: команда Зеленського поєднує закордонні візити з туризмом

Автор: Міхєєнко Наталія

Команда Зеленського поєднує роботу з туризмом за рахунок українських платників податків. Про це повідомив редактор "Європейської правди" Сергій Сидоренко.

Круасани за державний рахунок: команда Зеленського поєднує закордонні візити з туризмом - today.ua

У Парижі, вартість одномісного номера зі сніданком в п'ятизірковому готелі Sofitel, де зупинялася українська делегація, на booking.com стартує від 500 євро за ніч. Як пише журналіст, президент України Володимир Зеленський провів у Парижі не один, а три дні, і присвятив частину цього часу туризму.

Навіть з урахуванням ймовірної знижки проживання обійшлося українському бюджету дуже дорого. Стоянка літака в аеропорту також є платною.

Наголошується, що подібні тривалі поїздки з днем "про запас" практикуються зарубіжними політиками під час трансконтинентальних перельотів, коли потрібен час, щоб пристосуватись до різкої зміни часового поясу.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Сидоренко нагадав, що це вже не перший випадок, коли тривалість зарубіжних поїздок Зеленського викликає питання. Після першої зустрічі з Еммануелем Макроном у квітні Зеленський на подив багатьох залишився в Парижі на вихідні.

Під час візиту до Канади в липні перед вильотом в Україну Зеленський з дружиною і глава Офісу президента Андрій Богдан навідалися на Ніагарський водоспад. Крім того, Зеленський з дружиною після церемонії інтронізації імператора Нарухіто провели в Японії ще два дні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Найбільше турбує, щоб подібні додаткові дні відпочинку за державні кошти не отримали системності. Президенту воюючої держави, яка одночасно проводить реформи у "турборежимі", такий неспішний графік роботи точно не до лиця", - підсумував Сидоренко.

Раніше команду Зеленського звинуватили в маніпуляціях з тарифами на газ.