Стало відомо, що Порошенко побажав Зеленському

1791
Стало відомо, що Порошенко побажав Зеленському - today.ua

Чинний президент України Петро Порошенко записав прощальне відеозвернення до Зеленського та українців, подякувавши їм за честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Нагадаємо, новий президент Володимир Зеленський приступить до обов’язків 20 травня 2019 року після церемонії инавгурації.

Порошенко нагадав про стратегічну мету України, яка залишається в силі, — до 2023 року подати заявку на членство в ЄС і отримати план дій щодо членства в НАТО.

Крім того, Петро Порошенко побажав успішного президентства своєму недавньому супернику на виборах — Володимиру Зеленському.

«Адже вже завтра (20 травня. – Авт.) він буде президентом моєї країни, яку я люблю, і в чиє європейське майбутнє вірю», — пояснив Порошенко, побажавши, щоб Господь беріг Україну і допомагав у роботі її новому главі.

Раніше Петро Порошенко надав громадянство колишньому депутату російської Держдуми.

Также Петро Порошенко підписав указ про впровадження 5G на території України.

“Стандарт 5G — нові можливості для людей, нові можливості для IT-сектору, для уряду, нові надходження в державний бюджет, нові інвестиції в Україну. І найголовніше – Україна вже точно не пасе задніх. І це – головна зміна, що сталася за п’ять років. Ми повинні все зробити, щоб в Україні у 2020 році працював стандарт 5G”, — сказав Порошенко перед підписанням указу.

загрузка...