Стало відомо, коли набуде чинності закон про припинення дружби з Росією

Автор: Міхєєнко Наталія

Закон про припинення дружби і партнерства між Україною і Росією (№ 0206) сьогодні, 4 січня, опублікований в щотижневому збірнику нормативно-правових актів парламентського видавництва "Відомості Верховної Ради України".

Стало відомо, коли набуде чинності закон про припинення дружби з Росією - today.ua
Фото: racurs.ua

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Нагадаємо, 10 грудня 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав закон про припинення дії Договору про дружбу між Україною і Росією.

Раніше, 6 грудня, Верховна Рада проголосувала за припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ з 1 квітня 2019 року. За прийняття законопроекту № 0206 проголосували 277 народних депутатів.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

У законі зазначено, що припинення дії договору звільняє Україну від будь-якого зобов'язання по його виконанню і не впливає на права, зобов'язання або правове становище України, що виникли в результаті виконання названого договору до припинення його дії, відповідно до статті 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів.

Політичний експерт, аналітик Democracy House Анатолій Октисюк вважає, що розрив Великого договору про дружбу між Україною і Росією, дія якого буде призупинено з 1 квітня, не пройде гладко і буде болючим для обох країн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерт вважає, що "розрив договору про дружбу - це бомба уповільненої дії".

Нагадаємо, Петро Порошенко підписав закон про розширення морського контролю у Чорному морі. Відповідно до закону, зона українського контролю в Чорному морі розширюється у два рази. Контроль здійснюється з метою притягнення до відповідальності за порушення законодавства України, вчиненого у межах території України, включаючи її внутрішні води, або територіальне море.

Головне