ПриватБанк подякував США за підтримку його стратегічного курсу

ПриватБанк подякував США за підтримку його стратегічного курсу - today.ua
Loading...

ПриватБанк подякував американським партнерам за підтримку його стратегічного курсу та розуміння важливості державного банку для економіки України.

– ПриватБанк відіграє надзвичайно важливу роль в економіці України, і ми вдячні американським партнерам України за розуміння цього факту, – заявив голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл (на фото) за підсумками зустрічі з Тимчасово повіреної у справах США в Україні Христиною Квін. – Також ми раді бачити їх підтримку нашого стратегічного курсу.

Під час зустрічі, яка відбулася 13 червня в головному офісі ПриватБанку в Дніпрі, також підкреслювалося, що успішна робота найбільшого системного банку країни – це ключова передумова стабільності фінансової системи.

– Забезпечення такої стабільності за допомогою ефективного корпоративного управління, а також відшкодування збитків, завданих банку колишніми власниками, є одним з ключових зобов’язань України перед західними кредиторами, – додав Крумханзл.

Як раніше повідомляв Today.ua, за останні два місяці клієнти ПриватБанку вивели приблизно 137 мільйонів доларів і 27 мільйонів євро, таким чином відреагувавши на можливі коливання валютного ринку через судові рішення.

Нагадаємо, що підтверджений аудитом борг пов’язаних з колишнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським осіб і компаній перед банком становить 212 мільярдів гривень.

Передумали розлучатися: Ані Лорак вирішила помиритися з колишнім чоловіком
Ані Лорак і Мурат забрали свої заяви з суду. Офіційно пара розірвала стосунки в січні 2019 року після 10 років шлюбу. Після цього колишні кохані...
У центрі Києва зібрали головну ялинку країни (відео)
У Києві на Софійській площі кипить робота: до величезного металевого стрижня прикріпили сотні звезених з різних лісгоспів живих ялинок. Їх підбирали за розміром і піднімали...
Як двадцятирічна: Таїсія Повалій шокувала новим обличчям
Таїсія Повалій, яка 10 грудня відзначила свій 55-річний ювілей, похвалилася новим кліпом. Нова відеоробота з’явився на сторінці співачки в Instagram. Фанати не впізнали зірку після...
Віддадуть останнє: астролог назвав найбільш добродушних представників знаків Зодіаку
Ви давно мріяли про безкорисливого друга і партнера? Це такі люди, які на ваше кохання та дружбу відповідають взаємністю і нічого не вимагають взамін. Таких...