“Сподіваюся, мене вилікують“: Гонтарева записала відео на інвалідному візку

Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарева, яку 30 серпня в Лондоні збила машина, записала відео з палати госпіталю, в якому повідомила, що наступні чотири-шість місяців їй доведеться пересуватися на інвалідному візку або на милицях. За словами екс-керівника НБУ, вона отримала серйозні травми — переломи кісток стопи, і вже перенесла одну операцію. Гонтарева записала відео з одного з найкращих англійських ортопедичних госпіталів, на якому показала свою палату, панораму Лондона, травмовану ногу та інвалідне крісло.

“Сподіваюся, мене вилікують“: Гонтарева записала відео на інвалідному візку - today.ua

"...Вирішила записати коротке відео, щоб було зрозуміло, де я зараз перебуваю... я перебуваю зараз в госпіталі, цей госпіталь знаходиться в Паддінгтоні, це один з, мабуть, кращих ортопедичних госпіталів Англії і... сподіваюся, що мене тут вилікують...", - сказала екс-чиновниця.

https://youtu.be/OqEUTJk1BGg

Як відомо, ДТП за участю Гонтаревої стало лише першою ланкою нещасть в її родині. У четвер, 5 вересня, в центрі Києва спалили автомобіль, на якому їздив син Гонтаревої. Вона пов'язала нещасний випадок на пішохідному переході в Лондоні і спалену машину в Києві і заявила, що її хочуть "фізично знищити".

Раніше український олігарх Ігор Коломойський заявляв, що готовий організувати приліт Гонтаревої в Україну в приватному порядку. На це Гонтарєва сказала, що вважає заяву олігарха загрозою, і якщо з нею щось станеться, "всі будуть знати, хто за цим стоїть".

У свою чергу, юрист Андрій Портнов також погрожував оголосити Гонтареву в розшук і посадити її до в'язниці за причетність до корупційних схем в "Укроборонпромі".

Нагадаємо, 5 вересня в центрі Києва на вулиці Володимирській згорів автомобіль Audi А7, який за документами належав невістці Валерії Гонтаревої.

ДЖЕРЕЛОglavred.info