Спливли страшні факти про дитинство Ольги Бузової

Ольга Бузова, відома російська співачка, телеведуча і блогерка, з ранніх років стикалася з постійним неприйняттям з боку оточуючих. Про це розповіла мати Ольги Бузової - Ірина Олександрівна.

Спливли страшні факти про дитинство Ольги Бузової - today.ua

За її словами, фарбоване волосся Ольги Бузової, оголений живіт і яскравий макіяж завжди викликали роздратування у вчителів. Крім того, вона піддавалася цькування з боку однолітків.

Мати Бузової згадала, що одного разу викладачі підмовили інших батьків і їхніх дітей колективно бойкотувати Ольгу Бузову. Про те, що її донька піддається нападкам, Ірина Олександрівна дізналася вже набагато пізніше.

"Їй в школі вчителі говорили:" Ти наркоманка, продаєш шуби і купуєш гидоту". Фантазувати про неї всяку нісенітницю. Бойкот однокласників, психологічний терор дорослих - вона все витримала", - розповіла мати Ольги Бузової.

За її словами, тепер всі коментарі хейтерів для її доньки - мов дитячий лепет.

Нагадаємо, 20 січня Ольга Бузова відсвяткувала 34-річчя. Співачка народилася 20 січня 1986 року в Санкт-Петербурзі в родині військовослужбовця Ігоря Бузова та стоматолога Ірини Бузової. У неї є молодша сестра Анна. У 2004 році, коли Ользі Бузовій було 18 років, вона потрапила на телешоу “Дом-2”, після якого і стала відомою на всю Росію.