Співачка Глюкоза вибачилася перед росіянами за визнання Криму “українським“: стала жертвою пресингу

Російську співачку Глюкозу не пустили 6 серпня в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму. Артистка хотіла побачити своїх друзів, однак, в'їзд в країну тепер їй закритий на три роки.

Співачка Глюкоза вибачилася перед росіянами за визнання Криму “українським“: стала жертвою пресингу - today.ua

Глюкоза розповіла, як вона намагалася пройти митний контроль. Протягом трьох годин їй задавали різні питання, в тому числі і "Чий Крим?", на які зірка не відповідала.

Глюкоза намагалася пояснити, що вона артистка, і не бажає "коментувати політику", так як знаходиться "поза політикою", і просто "їде до друзів".

Під час допиту співачка почала обурюватися: "Чого ви домагаєтеся? Щоб я сказала, що Крим український? Що взагалі відбувається? Ну відправляйте назад".

На питання, як вона ставиться до "окупації Криму Російською Федерацією" Глюкоза відповіла: "Я взагалі ніяк не ставлюся, просто поза політикою. Але для мене мати можливість вийти на Україну набагато важливіше ... але Крим український ...".

При цьому Глюкоза продовжила фразу, однак Держприкордонслужба обрізала відео на цьому моменті. Після публікації кадрів в Мережі на співачку обрушилася хвиля критики з боку росіян.

"Прикро до сліз, що тебе безсовісно принижують, провокують, використовують і просто кидають в топку політичного фарсу. Роблять тебе пішаком у грі, яка націлена на посилення міжнаціональних конфліктів, в грі, де людям нав'язують, хто друг, а хто ворог" , - заявила Глюкоза на своїй сторінці в Instagram, звернувшись до своїх фанатів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Даа ... Тиждень видалася не з простих. Я тільки прийшла до тями від шоку. Складно було відразу дати якісь коментарі, морально я була просто знищена. Не хочеться, щоб хтось домислював якісь версії, і тому розповім, що ж все-таки відбулося. Увечері 6 серпня я прилетіла до Києва. Я їхала побачити друзів, попрацювати над новою музикою та кліпами з дуже талановитими людьми, творчість яких мене захоплює. У нас не було можливості особистої зустрічі вже дуже давно. До цього у мене вже стояв заборона на відвідування України на три роки через те, що я була в Криму. Після того як мій заборона закінчився, я зважилася поїхати і відвідати своїх близьких. Коли я опинилася на митниці, навколо мене розгорнули справжню спецоперацію. Мене відвели на допит і допитували більше трьох годин. З перших хвилин на мене тиснули, пресинг був такий, ніби я якась терористка. Зі мною весь час говорили українською мовою, знаючи, що я на ньому не розмовляю, говорили дуже грубо, виводячи і заводячи в кімнати знову і знову. Людина, яка мене допитував, весь час допиту знову і знову ставив одне й те ж питання «Чий Крим?». Я довгий час намагалася пояснити, що я артист, що не готова і не хочу коментувати політику, я поза політикою. Я просто їду до своїх друзів. Мене не відпускали, продовжували тиснути. На третій годині пресингу питанням «Чий Крим?» я задала зустрічне запитання: «Чого ви домагаєтеся? Щоб я сказала, що Крим український? Що взагалі відбувається? Ну відправляйте назад, до чого ці допити? ». Але їм просто потрібно було одне. Щоб в моїй промові прозвучало це словосполучення, а далі все вже було зроблено і змонтовано так, як їм було зручно. Прикро до сліз, що тебе безсовісно принижують, провокують, використовують і просто кидають в топку політичного фарсу. Роблять тебе пішаком у грі, яка націлена на посилення міжнаціональних конфліктів, в грі, де людям нав'язують, хто друг, а хто ворог. Я приходжу до тями. Зі мною були друзі і звичайно ж ви! Дякую за підтримку всім тим, хто не піддався на провокації. Тим, у чиїх серцях, як і в моєму, живе любов до всіх людей світу, незважаючи ні на що, особливо на їх місце проживання на цій планеті. ❤️ Життя триває.

Публікація від ГЛЮКОЗА (@glukozamusic)

У підсумку, Глюкоза так і не зустрілася з друзями в Києві, як планувала. Її відправили до Білорусі зворотним рейсом, звідки вона і прилетіла. Поки між Росією і Україною триває конфлікт, навряд чи російські зірки зможуть вільно гастролювати в Україні, зустрічатися з близькими і просто гуляти по вулицях.

Раніше повідомлялося, що телеведучу Регіну Тодоренко, яка у квітні цього року потрапила у великий гендерний скандал в Росії, взяли на роботу на українське радіо.

ДЖЕРЕЛОshowbiz.fakty.ua