Сотні українських туристів застрягли в Єгипті

Автор: Міхєєнко Наталія

У Єгипті з аеропорту Шарм-ель-Шейха другу добу не можуть вилетіти в Україну близько 200 українських туристів.

Сотні українських туристів застрягли в Єгипті - today.ua
Фото: podrobnosti.ua

За словами одного з туристів - клієнтів туроператора Join Up - Олександра, їх рейс мав вилетіти ще 7 листопада о 19.10, але представники авіакомпанії YanAir Airlines заявили, що в літаку "сталася бійка", тому він не полетить.

У компанії Join Up підтвердили, що туристи не вилетіли з Єгипту.

"Туристам було надано розміщення в готелі, звичайно, за рахунок компанії. Частина туристів вже сьогодні вирушає (в Україні. - Авт.) рейсом о 19.00, а друга частина - також сьогодні о 21.40", - повідомив туроператор Join Up .

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Нагадаємо, в Україні розгорівся скандал з туроператором TUI Україна. Десятки туристів, які замовили тури до Туреччини та Єгипту в одному з представництв TUI Україна, заявили, що стали жертвами туристичної афери: вони повністю оплатили переліт та перебування в готелях, але так нікуди і не поїхали.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

- Перед тим як укладати договір з турагентством, постарайтеся перевірити, наскільки воно надійно, - каже директор Центру розвитку туризму в Україні Володимир Царук. - Якщо турагентство працює всього кілька місяців, це великий ризик. Також важливо зайти на офіційний сайт туроператора і особисто переконатися в тому, що там є відомості про офіс, в який ви звернулися. А якщо з'ясується, що договір з туроператором був давно розірваний, але ви вже заплатили гроші за майбутній переліт, то в такому випадку потрібно пред'являти претензії безпосередньо турагенції, яке вас обманула, звертатися до поліцію, адже тут є ознаки шахрайства. І подавати позов до суду в цивільному порядку.

Нагадаємо, з 2 листопада 2018 року запрацював безвізовий режим між Україною і Катаром.