“Слуги народу“ подарували Зеленському на день народження книгу за ціною місячної зарплати

Автор: Лобанова Єлизавета

Президент Володимир Зеленський в честь свого дня народження отримав у подарунок від членів партії "Слуга народу" книгу "Україна - козацька держава". За словами нардепів, вибором подарунка займався глава фракції Давид Арахамія. Вручили книгу главі держави у святковий день на засіданні фракції.

“Слуги народу“ подарували Зеленському на день народження книгу за ціною місячної зарплати - today.ua

Подарована президенту книга випущена в 2004 році в подарунковому варіанті. Її автором є український історик і мистецтвознавець Володимир Недяк. У рамках підготовки він зібрав команду вчених і досліджував епоху козацтва. До книги увійшли понад 5000 фотографій різних культурних об'єктів українських козаків, які збирали в музеях і приватних колекціях ряду країн світу.

Вартість книги в різних джерелах відрізняється. Найдешевший варіант коштує кілька тисяч гривень, проте є і так зване "президентське видання" за 100-120 тисяч гривень. “Слуги народу“ подарували Зеленському на день народження книгу за ціною місячної зарплати Згідно з українським законодавством, президенту заборонено отримувати подарунки на суму, більше прожиткового мінімуму, який зараз в Україні становить 2 189 гривень. Це означає, що "слуги народу" швидше за все подарували Зеленському бюджетну версію книги по дозволеній вартості, так як подарунок президент прийняв.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сам Володимир Зеленський напередодні свого дня народження попросив всіх, хто хоче його привітати, перевести кошти для однієї з інфекційних лікарень України.

Популярні зараз

Рада готує удар по кредитних боржниках: що буде з простроченими платежами

Підвищену пенсію після індексації в березні отримають не всі, - Жолнович

Коли Україна отримає F-16: у Нідерландах зробили заяву про терміни та кількість винищувачів

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Нагадаємо, яке зізнання зробила Олена Зеленська на честь дня народження чоловіка.