“Слуга народу“ вразив житлом на гроші українців

Народним депутатам, які не проживають у Києві, доводиться вибирати, як швидше добиратися на роботу. Зазначимо, що за законом, кожному народному обранцю держава надає ряд пільг: на проїзд, проживання і зв'язок. На ці пільги нардепу з бюджету виділяють приблизно 20 тисяч гривень на місяць.

“Слуга народу“ вразив житлом на гроші українців - today.ua

Наприклад, Олександр Аліксійчук, який представляє Рівненську область від партії «Слуга народу», оселився в шикарному готелі «Україна» на 7-му поверсі.
"Слуга народу" завів журналістів в номер і показав, що там і як. Народний обранець вразив усіх умовами, в яких проживає. За словами самого обранця, номер коштує десь тисячу гривень в день.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="83048,83049,83050"]

Народний депутат Олександр Аліксійчук харчується в готелі або ж у їдальні Верховної Ради. "Слуга народу" відзначає, що на обід у нього йде в середньому 150-200 гривень.

Нагадаємо, на пільги та привілеї можуть розраховувати не тільки нові, але й колишні народні депутати. А це обходиться казні в чверть мільярда гривень щорічно. За колишніми депутатами зберігається право на безкоштовне медичне обслуговування в державних клініках, а в разі смерті – право на похорон за “казенний” рахунок.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com