Скільки коштував корпоратив Порошенка: журналісти порахували

Стало відомо, що вечірка Петра Порошенка Roshen Music Fest, яка відбулася у суботу, 15 вересня, у кінному клубі Equides коштувала організаторам понад 300 тисяч доларів.

Скільки коштував корпоратив Порошенка: журналісти порахували  - today.ua
Фото: slidstvo.info

Про це повідомляють у розслідуванні Слідство.Інфо.

У компанії Roshen близько 5000 співробітників. На заході були присутні 2000 працівників.

Оренда поля, де відбулася вечірка, обійшлася корпорації у 10 тисяч доларів.

У повідомленні йдеться, що їжу, напої та обслуговування заходу, забезпечувала кейтерингова компанія Figaro, але у фірмі y вартість послуг для Roshen не коментують, тому вартість їх можна оцінити лише приблизно.

Журналісти порахували, що кейтеринг для Roshen Music Fest міг обійтися організаторам від 70 до 110 тисяч доларів

А ось музична частина вечірки коштувала не менше 200 тисяч доларів. Музичні агенти виконавців повідомили, що виступ LP,  на вечірці під Києвом коштував близько 95 тисяч доларів. Гонорар The Maneken коштував 6 тисяч доларів плюс райдер. А закритий захід, де співає Monatik, зазвичай коштує близько 30 тисяч доларів на годину.

Виступ піаніста Вадима Неселовського, залежно від тривалості і формату, мав обійтися в 5-7 тисяч доларів. А виступ Маріо Бйонд — в 41 тисячу доларів плюс райдер.

У Roshen вартість вечірки не називають. Кажуть, що Roshen Music Fest — це не корпоратив, а музичний фестиваль.

PR-менеджерка компанії Надія Якубець зазначила, що захід не був анонсованим, бо це внутрішня подія, а квитки на "фестиваль" роздавали працівникам корпорації безкоштовно.

Журналісти отримали брошуру, в якій йдеться, що за два роки на внутрішні культурні проекти компанія передбачила 23 мільйона гривень.

Також під час розслідування журналісти отримали отримали фінансові звіти дочірнього підприємства "Кондитерська корпорація Рошен", яка об’єднує всі активи кондитерської компанії президента Петра Порошенка.

"Відповідно до отриманих документів, у 2017 році чистий прибуток Roshen склав 2,3 мільярди гривень. У 2013 році цей показник становив 1 мільярд", — повідомляють у ЗМІ.

Хоча Порошенко перед виборами 2014 року обіцяв продати бізнес, наразі відповідно до офіційного реєстру компанії, кінцевим бенефіціарним власником Roshen є Президент України.

Раніше повідомлялося, Порошенко назвав три сфери, у які залучили потужні інвестиції.