Що таке холодильники French Door від Haier та чому вони вам сподобаються?

Автор: Олексій Скубій

Уявити сучасну кухню без холодильника неможливо, як і неможливо вже уявити цей прилад без технологічних нововведень та продуманої функціональності. Серед незліченних різновидів одним із найбільш зручних та продуманих варіантів залишається French Door. З всесвітньо відомим брендом Haier ергономічність та місткість виходять на новий рівень.

Що таке холодильники French Door від Haier та чому вони вам сподобаються? - today.ua

На відміну від пристроїв Side-by-Side, подібні моделі мають морозильну камеру, завжди розташовану знизу. Вона може мати декілька відсіків або висувних ящиків. Холодильна камера поділяється на два вертикальних відсіки з окремими стулками, що відчиняються, наче шафа. Така конструкція має такі переваги:

  • великий об’єм для зберігання — 477 л;
  • ергономічність — на відміну від Side-by-Side, багато моделей Haier мають напрочуд компактні габарити та ширину 70 см, тому впишуться навіть у невеличку кухню;
  • додаткова економія електроенергії — щоб дістати продукти, не треба відчиняти одні великі дверцята, втрачаючи більше холодного повітря.

У випадку з пристроями Haier в комплекті із цими перевагами йдуть фірмовий дизайн, коли холодильник не просто економить простір, але й гармонічно в нього вписується, додаткові технології та функції, висока надійність (наприклад, додаткова гарантія 15 років  на інверторні компресори). Асортимент холодильників бренду з такою конструкцією достатньо широкий — легко вибрати варіант, що підходить саме вам.

FD 70 Серія 7 — додаткова економія простору та електроенергії

Ця серія — справжня знахідка для тих, хто хоче всього і відразу. Здається фантастикою варіант, при якому ви отримуєте ергономічний та сучасний девайс, що впишеться навіть у маленьку кухню, але при цьому буде містким на стільки, що підійде навіть для великих родин та закладів. Але FD 70 Серія 7 руйнує усі стереотипи.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Що таке холодильники French Door від Haier та чому вони вам сподобаються?

Цей яскравий представник категорії French Door, що має ширину всього 70 см. При таких розмірах цей холодильник має аж 477 л об’єму для зберігання. Усе ті ж чотири двері, а ще ящики морозильної камери з прямим доступом. До переваг ергономічності можна віднести три основних полички у холодильній камері, а також шість додаткових на дверцятах. Також модели серії мають спеціальну поличку для пляшок. Вона дозволяє, наприклад, тримати вино у правильному положенні, а також економить простір холодильної камери. Що стосується морозильної камери, то тут вас чекають нові шухляди Easy Access — вони висуваються на металевих напрямних, що значно зручніше та дає додатковий простір для заморожування продуктів.

Ще одна фішка цих холодильників — клас енергоспоживання А++. Разом із конструкцією French Door подібна техніка дає змогу розумно підходити до споживання електроенергії. 

Технології та функціональність FD 70 Серії 7 — все заради зручності

Що таке холодильники French Door від Haier та чому вони вам сподобаються?

Окрім ергономічності та місткості, серія холодильників French Door від Haier дивує також своїми технологіями та додатковими опціями, що роблять її зручною та надійною у використанні. Вона має:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • Fresher Techs — комплексний підхід до збереження продуктів, який дозволяє довше підтримувати їх свіжість;
  • Humidity Zone — спеціальний відділ, де підтримується висока вологість та оптимальні умови для зберігання овочів, фруктів та інших свіжих продуктів. Це можливо завдяки використанню спеціальної мембрани з рослинних волокон;
  • Total No Frost — не просто No Frost, а новий, розширений підхід до цієї системи, що дозволяє взагалі не розморожувати холодильник та не страждати від утворення льоду та інію;
  • My Zone Plus — окрема шухляда, де ви самі можете виставляти температуру у діапазоні від -1 до 3 °C в залежності від продуктів;
  • Інверторні компресори нового покоління, на які йде окрема гарантія 15 років, та які значно зменшують споживання електроенергії та рівень шуму;
  • Air Surround Cooling — система, що забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря у камері завдяки розташуванню форсунків біля кожної полички;
  • DayLight — велика світлодіодна лампа, яка освітлює весь холодильник яскравим світлом, а ви добре бачите всі продукти.

Ви також можете управляти всіма налаштуваннями з фірмовим застосунком hOn. Ви віддалено можете регулювати температуру, включати та виключати різні функції та отримувати статистику про енергоспоживання. Незалежно від серії, ви можете бути певні у надійності та функціональності холодильників від Haier.

.